Ja si duket ushqimi i spitalit nëpër botë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Ja si duket ushqimi i spitalit nëpër botë

12:59 | 22 Prill 2018

Ushqimi i spitalit nuk ka një reputacion të mirë, por një koleksion fotosh është përpjekur ta ndryshojë këtë gjë.

“Sunbelt Staffing” ka grumbulluar foto të menusë që shërbehet nëpër spitalet nëpër botë, duke na sjellë pamje që të hapin oreksin.

Më poshtë, shikoni se si ushqehen pacientët gjermanë, amerikanë, australianë…/TCH/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!