Ja si ia punoi pas shpinës ky bari nga Shqipëria pronarit të kopesë nga Prizreni – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
16 °C

Ja si ia punoi pas shpinës ky bari nga Shqipëria pronarit të kopesë nga Prizreni

10:26 | 10 Tetor 2017

Një pronarë i një kopeje të dhive dhe deleve për pakë është mashtruar nga bariu i tije nga Shqipëria.

Një pronarë i një kopeje të dhive dhe pdeleve është mashtruar për pakë nga bariu i tije nga Shqipëria.

Sipas njoftimit të Policisë së Kosovës, në fshatin Landovicë të Prizrenit, është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar shtetas i Shqipërisë, pasi që i njëjti gjersa ka qenë duke punuar si bari për viktimën mashkull K-Shqiptar i ka shitur bagëtitë (51 dhi dhe 20 edha).

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Rasti është hapur për “keqpërdorim të besimit”.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!