Ja si mund ta ndërtoni një shtëpi prej druri – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Ja si mund ta ndërtoni një shtëpi prej druri

13:26 | 22 Prill 2018

Shumica prej nesh dëshirojmë që të kemi një shtëpi prej druri në një ambient malor dhe të qetë.

Për disa njerëz kjo mund të cilësohet edhe si mjaftë e vështirë, mirëpo mjaftoni të keni ide e po ashtu edhe një hapësirë që ta ndërtoni shtëpinë që çdo herë keni ëndërruar.

Se si mund ta ndërtoni një shtëpi të tillë dhe pa frikë se ajo mund të dëmtohet apo diçka e ngjashme, në videon e mëposhtme mund ta shikoni tërë punën që bëhet për ndërtimin e një shtëpie prej druri, transmeton “Zeri.info”.

Kujtojmë se kjo shtëpi e tëra është ndërtuar prej tullave të drurit.

Prandaj çfarë prisni, nëse keni një truall në hapësirë malore, ja ku e keni idenë se si ta ndërtoni një shtëpi.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!