Ja si u vodh flamuri i Kosovës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Ja si u vodh flamuri i Kosovës

21:43 | 13 Shkurt 2018

Flamurin e Kosovës, që u planifikua të vendoset tek rrethrrotullimi kryesor në Prishtinë, është vjedhur.

Lajmi.net merr vesh se vetura e qeverisë, ku ishte flamuri është thyer dhe është vjedhur.

“Për pak vjen edhe flamuri rezervë që do të vendoset”, ka thënë një zyrtar i qeverisë për lajmi.net.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!