Ja si vdiq kosovari që punonte në ‘Bechtel Enka’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Ja si vdiq kosovari që punonte në ‘Bechtel Enka’

13:41 | 10 Tetor 2017

Një punëtor i kompanisë “Bechtel Enka” ka humbur jetën dje në vendin e tij të punës.

Lidhur me këtë, policia bën me dije se personi ishte dërguar në spitalin e Ferizajt, por që mjeku kujdestar ka konstatuar se ai ishte pa shenja jete.

“Kaçanik 09.10.2017 – 04:30. Raportohet se viktima mashkull shqiptar punëtor sigurimi është gjetur i alivanosur. Viktima është dërguar në emergjencën e Ferizajt ku nga mjeku kujdestar është konstatuar se i njëjti është pa shenja jete. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion”, bëhet e ditur në raportin policor.

Familjarët kanë konfirmuar se varrimi i të ndejrit bëhet sot pas orës 13:00 në varrezat e fshatit Provoli të komunës së Kaçanikut.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!