Ja specifikat e telefonit të ri të Sonyt – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Ja specifikat e telefonit të ri të Sonyt

13:15 | 01 Dhjetor 2017

Sony raportohet se është duke u përgatitur për lansimin e versionit të ri të telefonit XZ Premium.

Telefoni i ri Sony Xperia XZ2 Premium, i cili pritet të lansohet në muajin shkurt, raportohet se do të ketë ekran 5.7-inç me rezolucion 4K Ultra HD.

Kjo pajisje do të ketë procesorin Qualcomm Snapdragon 835 me 4 gigabajt RAM dhe 64 GB memorie të brendshme.

Telefoni i ri pritet të operojë me sistemin Android 8.0 Oreo.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!