Ja temperaturat për sot – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Ja temperaturat për sot

08:16 | 17 Maj 2018

Në Kosovë do të jetë mot kryesisht me diell, pasdite me re e lagësht dhe me stuhi afatshkurtër, kryesisht në jugperëndim, në perëndim dhe në lindje.

Temperatura më e ulët do të jetë nga gjashtë në 12.

Ndërsa, më e larta e ditës nga 22 në 25 gradë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!