Jahjaga e ‘huqi’ ekipin herën e kaluar, por shikoni ҫfarë bën sonte kur luan Kosova – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Jahjaga e ‘huqi’ ekipin herën e kaluar, por shikoni ҫfarë bën sonte kur luan Kosova

21:22 | 11 Tetor 2018

Këngëtarja Saranda Ymeri është një nga zërat e bukur të muzikës shqiptare, nga ato këngëtare që nuk janë rastësisht në skenë, shkruan “Kosovarja”. Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, vetëm pak javë më parë lansoj projektin me titull “Afër shpirtit”, që u mirëprit nga publiku.

Saranda që tashmë është aktivizuar sërish në muzikë, po falë kënaqësi përmes interpretimit të saj live.

Ajo, ka mbajtur një mbrëmje në Gostivar, ku edhe një herë e ka dëshnuar fuqishëm se të kënduarit live është specialiteti i saj.

Pak nga kjo performancë, mund ta dëgjoni më poshtë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!