Javën tjetër pritet bora e parë në këtë vend – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Javën tjetër pritet bora e parë në këtë vend

23:23 | 12 Nëntor 2017

Enti Hidrometeorologjik i Maqedonisë, paralajmëron se javën e ardhshme vendi do të jetë nën ndikimin e masave të ftohta të shoqëruara me shi dhe borë.

Nga e marta dhe e mërkura reshjet e borës do të jenë më intensive në pjesët malore në veri dhe në perëndim të vendit.

Temperaturat më të ulëta do të jenë nga -2 deri në -4, kurse më të larta nga 7 deri në 10.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!