Jemi mësuar ta shohim me fustane, por kësaj radhe Egzona na befason me veshjen e saj… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Jemi mësuar ta shohim me fustane, por kësaj radhe Egzona na befason me veshjen e saj…

07:33 | 15 Nëntor 2017

Albatriti dhe Egzona tashmë janë ndër ҫiftet më të njohura dhe më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Ata të dy kanë shumë ndjekës në rrjetet sociale, ku janë aktiv dhe bëjnë postime të shumta.

Egzona mbrëmë ka publikuar disa fotografi në të cilat shihet me një grim profesional dhe po duket tejet bukur.

Por, ajo që bie në sy është veshja e Egzonës, kësaj radhe ka vendosur t’i lë anash fustane…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!