Jeni përdorues të Instagramit? Sapo erdhi një risi për të gjithë ju – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Jeni përdorues të Instagramit? Sapo erdhi një risi për të gjithë ju

17:18 | 07 Shtator 2018

Instagram është një nga aplikacionet më të përdorur të momentit. Herë pas here ai bën përditësime të ndryshme për t’i mbajtur përdoruesit sa më aktivë në rrjet. Pas opsionit IGTV, përmes të cilit mund të ngarkonim video më të gjata se 1 minutë, Instagram-i vjen me një tjetër risi.

Së shpejti do të mund të bëni shopping nëpërmjet Instagram dhe jeta juaj do të jetë më e thjeshtë. Ende nuk dihet data e sigurtë se kur do të lançohet ky program por do të përfitojnë të gjitha llogaritë e bizneseve që janë plot 15 milionë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!