Jep dorëheqje kryeministri – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Jep dorëheqje kryeministri

15:00 | 23 Prill 2018

Kryeministri armen, Serzh Sarkissian dha sot dorëheqjen, njoftoi agjencia zyrtare armene e lajmeve, ARMENPRESS.

Ndërkohë, drejtuesi i protestës kundër qeverisë armene, Nikol Pachinian, i cili u ndalua ditën e dielë gjatë një tubimi në kryeqytetin Erevan është liruar sot, sipas pamjeve të televizionit armen të transmetuara drejtpërdrejt./AFP/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!