Jeremiq thotë se Vuçiq ua premtoi amerikanëve Kosovën – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Jeremiq thotë se Vuçiq ua premtoi amerikanëve Kosovën

14:17 | 17 Prill 2018

Kryetari i Partisë Popullore opozitare serbe, Vuk Jeremiq, thotë se presidenti serb Aleksandar Vuçiq ou ka premtuar amerikanëve Kosovën.

Sipas Jeremiqit, problemi i Vuçiqit është se si ta bëjnë këtë gjë.

Ai në Novi Sad, theksoi se Vuçiqit nuk po i konvenon kërkesa e amerikanëve për t’ia dorëzuar Kosovës karrigen e Organizatës së Kombeve të Bashkuara, raportojnë mediat serbe, transmeton Klan Kosova.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!