JO JO..! Ronaldo nuk e falë PSG-në – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

JO JO..! Ronaldo nuk e falë PSG-në

22:29 | 14 Shkurt 2018

Reali  ka arritur që jë kalojë në epërsi 2-1 ndaj PSG,me golin e shënuar nga Ronaldo në minutën  e 83′ përcjell ORAinfo.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!