Jo me fëmijët e tij, ja me kë e pi kafen e mëngjesit ish-burri i Sasës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Jo me fëmijët e tij, ja me kë e pi kafen e mëngjesit ish-burri i Sasës

11:57 | 12 Korrik 2018

Albert Sylejmani është ish-bashkëshorti i aktorës së njohur Adriana Matoshi.

Edhe pse kanë katër fëmijë, ata tashmë janë të divorcuar dhe secili po vazhdon jetën e vet, shkruan ORAinfo.

I njohur për publikun është edhe Alberti sepse edhe ai është aktor, mbase jo aq me famë sa Adriana.

Alberti është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet, e shpesh shihet edhe me fëmijët e tij.

Por, sot duket se ka preferuar që kafën e mëngjesit ta pijë i vetëm./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!