Jo vetëm aktore, por edhe këngëtare, shikoni sa ëmbël këndon Meleku – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Jo vetëm aktore, por edhe këngëtare, shikoni sa ëmbël këndon Meleku

00:00 | 14 Qershor 2018

Seriali turk “Nëna” është seriali i cili rrëmbeu zemrat e kosovarëve.

Kjo sigurisht për shkakë të temës delikate që trajton ky serial, shkruan ORAinfo.

Por, ajo që preki më së shumti zemrat e publikut është vajza e vogël “Melek”, e cila shpesh me vuajtjet e saj na bëri të qajmë.

Por, përmes disa pamjeve Meleku ka treguar se nuk është vetëm aktore por edhe këngëtare.

Për ta parë dhe dëgjuar se si këndon ajo, shikoni videon më poshtë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!