Jo vetëm këngëtaret, vajza frizere e Shyhretës e zbukuron edhe Learten, ju ‘çmend’ me pamjen – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Jo vetëm këngëtaret, vajza frizere e Shyhretës e zbukuron edhe Learten, ju ‘çmend’ me pamjen

12:52 | 11 Maj 2018

Familja e Shyhrete Bëhlulit u bë e famshme për të gjithë publikun e këngës së saj.

Anëtarët e familjes së saj pa marrë parasysh çfarë profesioni kanë, janë në media thuajse vazhdimisht, përcjell ORAvip.

Edhe vajza e saj e madhe në profesionin e grimeres u bë e njohur për shumë nga publiku.

Ajo ka bërë një grim për kunatën e saj duke e bërë të ndryshojë plotësisht.

E bukur si gjithmonë ja si doli Learta nga dora e kunatës së saj./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!