Jo vetëm këngëtaret, vajza frizerkë e Shyhretës e zbukuron edhe vetën, ju ‘çmend’ me pamjen – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Jo vetëm këngëtaret, vajza frizerkë e Shyhretës e zbukuron edhe vetën, ju ‘çmend’ me pamjen

18:14 | 14 Shtator 2018

Njomza është vajza e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behluli.

Ajo me profesion është frizere dhe është shumë e njohur në këtë fushë, shkruan ORAvip.

Njomza është mjaftë aktive në rrjete sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E sot ajo ka publikuar një foto të vetën në të cilën po duket e rregulluar si kukull./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!