Jo vetëm me gola, ja çka i bëri Interit – Milanit edhe me statistika – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Jo vetëm me gola, ja çka i bëri Interit – Milanit edhe me statistika

22:48 | 21 Tetor 2018

‘Derbi della Madonnina” i ka takuar Interit. Ekipi ‘Zi e kaltër’ me golin e Icardit të shënuar në minutën e 92-të e ka mposhtur Milanin.

Kapiteni përfiton nga një gabim në dalje i Donarumës dhe me kokë e dërgon topin në rrjetë, duke i dhënë tri pikët zikaltërve, shkruan Syri.net.

Në tabelën e mëposhtme mund të shihni statistikat e debit të Madoninës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!