Jonida Maliqi ‘godet fort’ me bikine të bardha trupi i saj i mbuluar me plot tatuazhe – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Jonida Maliqi ‘godet fort’ me bikine të bardha trupi i saj i mbuluar me plot tatuazhe

15:34 | 14 Qershor 2018

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi konsiderohet njëra nga personazhet më me stil në shqiptari, shkruan ORAinfo.

 


Jonida është aktive edhe në rrjetet sociale e cila publikon imazhe të llojllojshme, por ajo që ekarakterizon dhe që e bënë të dallohet nga artistet e tjera është stili unik i Jonidës.

Përkushtimi ndaj pamjes së jashtme, nuk do diskutim. Ajo është shumë e vëmendshme me paraqitjen e saj.

Jonida ka filluar si shumë artist që të pushoj, por trupi i saj i ka çmend të gjithë si një peshk./ORAinfo

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi