Jurisja shqiptare ‘çmend’ me provokimin e fundit…Hap pallton dhe zbulon trupin e ‘zhveshur… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Jurisja shqiptare ‘çmend’ me provokimin e fundit…Hap pallton dhe zbulon trupin e ‘zhveshur…

19:27 | 12 Janar 2018

Juristja dhe modelja shqiptare seksi, Redona Koci është ndër femrat më atraktive shqiptare, transmeton ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme, duke mos munguar as ato provokative.

Redona sot ka publikuar një fotografi në të cilën shihet me një veshje shumë provokative.

Gjysmë e zhveshur, ka hapur pallton e saj për të ekspozuar trupin seksi…/ORAinfo/

Koci for President ✋??

A post shared by Ree ♒️ (@redona_koci) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi