Juventus po ia rrëmben yllin Milanit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Juventus po ia rrëmben yllin Milanit

12:13 | 18 Maj 2018

Giacomo Bonaventura ka zgjuar interesim nga Juventus, para afatit kalimtar të verës.

Giacomo Bonaventura mund të ribashkohet me Massimiliano Allegrin.

Mesfushori i Milanit ka zgjuar interesim nga Juventus, para afatit kalimtar të verës.

Bonaventura është një prej përforcimeve të kërkuara nga “Bianconerët”, përcjell “lajmi.net”.

“Il Giorno” raporton se Milan do ta konsiderojë shitjen e tij te Juventus për një ofertë me vlerë prej rreth 25 milionë euro.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!