Juventus prezanton fanellat më të bukura që keni parë ndonjëherë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Juventus prezanton fanellat më të bukura që keni parë ndonjëherë

14:58 | 21 Gusht 2018

Juventus ka prezantuar fanellën e dytë për sezonin e ri.

Juventusi ka zbuluar fanellën e dytë për sezonin 2018-2019 të firmës Adidas, e cila do të përdoret kryesisht në ndeshjet e transfertës.

Bie në sy dizenjimi inovativ, por që karakterizohet nga linjat klasike që i bëjnë homazh të kaluarës së lavdishme të një prej klubeve ikonë në botën e futbollit.

 

Si gjithmonë, diferencën e bëjnë detajet: shiritat bardhezi në fund të mëngëve, janë tepër elegante, moderne dhe i referohet plot klas traditës së klubet”.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!