Juventus prezanton transferin e ri dhe e shpëbrlen me numrin ‘magjik’ (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Juventus prezanton transferin e ri dhe e shpëbrlen me numrin ‘magjik’ (FOTO)

15:40 | 17 Korrik 2017

Douglas Costa ditën e sotme është prezantuar si lojtar i Juventusit.

Në një deklaratë për mediat, sulmuesi anësor ka zbuluar se do të mbajë mbi shpinë numrin “11”, ashtu si edhe tek Bajerni i Mynihut.

Douglas Costa është huazuar tek “Zonaja e Vjetër” për 6 milionë euro me të drejtë blerje vitin tjetër për 40 milionë euro.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!