Juventus ‘qon peshë’ bioanconerët! Po ia rrëmben dështakun Realit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Juventus ‘qon peshë’ bioanconerët! Po ia rrëmben dështakun Realit

00:00 | 12 Qershor 2018

Raportet në Spanjë sugjerojnë se Juventusi është ende i interesuar për Mateo Kovaçiç, por janë duke pritur për të parë nëse ai kërkon të largohet nga Real Madridi,përcjell ORAinfo.

Bardhezinjtë kanë qenë shumë të lidhur me mesfushorin kroat në të kaluarën, por u hoqën nga çmimi prej 75 milionë eurosh.

Sipas AS , Kovaçiç mendon të largohet nga Los Blancos këtë verë, potencialisht duke hapur derën për Juven.

 

Ish-ylli i Interi do të presë derisa të emërohet një trajner i ri përpara se të marrë një vendim përfundimtar, pasi ai dëshiron garanci se ai do të fillojë të luajë rregullisht./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!