Juventusi ia merr Manchester Unitedit lojtarin nga dora – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Juventusi ia merr Manchester Unitedit lojtarin nga dora

09:48 | 14 Korrik 2018

Juventusi po përgatitet që të bëjë një transferim gjigant për sezonin  e ri.

‘Zonja e Vjetër’ po planifikon që ta transferoj mesfushorin e Lazio, Sergej Milinkovic-Savic, përcjell ORAinfo.

Skuadra romake është e gatshme që ta shet mesfushorin serb, duke i bërë me dije Juventusit se duhet të paguaj 80 milionë euro.

Në garë për transferimin e Savic, është edhe Manchester United, mirëpo skuadra torinase është në përparësi./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!