Juventusi ia sheh hajrin Ronaldos, shikoni çfarë po ndodh – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Juventusi ia sheh hajrin Ronaldos, shikoni çfarë po ndodh

16:15 | 12 Korrik 2018

Juventusi mund të ia sheh hajrin Cristiano Ronaldos.

Ylli portugez tashmë është lojtar i skuadrës italiane, por më vete po e merr edhe një lojtar të Real Madridit.

Është fjala për Marcelon, që tashmë ka bërë të ditur se është i gatshëm që të luaj përsëri me Ronaldon, përcjell ORAinfo.

Sipas mediave evropiane, Juventusi është i gatshëm që të paguaj plot 40 milionë euro për transferimin e mbrojtësit brazilian, që sot bëri me dije se mund të takohet sërish me portugezin.

Alex Sandro është cak i Manchester United dhe Chelseas, andaj nga shitja e tij mund ta marr Marcelon dhe të dal në fitim +30 milionë euro, pasi vlera e tij në treg është 70 milionë euro./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!