Juventusi me super, super-transferim nga Real Madridi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Juventusi me super, super-transferim nga Real Madridi

19:13 | 13 Janar 2018

Dani Ceballos po ka pak hapësirë te Real Madridi.

Mesfushori spanjoll që u transferua verën e kaluar te madrilenët, nuk po ka minuta të mjaftueshëm nga Zidane.

Ceballos po e kërkon largimin nga Real Madridi, andaj Juventusi është i gatshëm që t’i marr shërbimet e tij në këtë afat, përcjell ORAinfo.

Klubi madrilen nuk mund ta lejoj shitjen e tij përfundimtare, por mund ta përdor të njëjtën strategji si me Alvaro Moratan./ORAinfo/

Image result for dani ceballos

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!