Juventusi me top-transferim nga Premier Liga – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Juventusi me top-transferim nga Premier Liga

00:00 | 14 Qershor 2018

Juventusi është në rrezik që ta humbet Miralem Pjanicin.

‘Zonja e Vjetër’ tashmë është vërshuar me oferta nga gjigantët evropian për mesfushorin, andaj ata kanë filluar që të mendojnë për një zëvendësues për të.

Nëse Miralem Pjanic largohet, atëherë Juventusi dëhsiron që ta transferoj Christian Eriksenin nga Tottenhami, përcjell ORAinfo.

Mesfushori danez nuk do të mendohej dy herë për të kaluar në Torino, andaj italianët do të presin për vendimin e boshnjakut./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!