Juventusi në Ligën e Kampionëve mund të përballet me gjigantin anglez – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Juventusi në Ligën e Kampionëve mund të përballet me gjigantin anglez

21:11 | 07 Dhjetor 2017

Juventusi e ka kaluar me sukses fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve.

“Zonja e Vjetër” në fazën e eliminimit direkt, pritet që të ketë shumë punë.

Juventusi mund t përballet me skuadrat si PSG-ja, Liverpool, Manchester City, Tottenham dhe Besiktas, përcjell ORAinfo.

Mediat evropiane kanë dhënë një përqindje se kush mund të jetë kundërshtari i torinasëve, ku më potenciale shihet Liverpooli me 18.9%, ndërsa të tjerat kanë përqindje më të vogël./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!