Juventusi nuk e do në skuadër, por yllin e duan Reali, PSG, Liverpooli dhe Sportingu – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Juventusi nuk e do në skuadër, por yllin e duan Reali, PSG, Liverpooli dhe Sportingu

16:45 | 17 Maj 2018

Gianluigi Buffon do të largohet në verë nga Juventusi.

“Zonja e Vjetër” nuk dëshiron që ta mbaj më shumë legjendën e tyre në skuadër, pasi mosha e tij nuk po u ofron atyre siguri në portë.

Por, kështu nuk po mendojnë skuadrat si, PSG, Real Madrid, Liverpooli dhe Sporting Lisbon, që i duan shërbimet e tij, përcjell ORAinfo.

Katër klubet evropiane duan që në afatin e verës ta transferojnë Buffonin, e që njëra prej tyre do ta marr me parametra zero./ORAinfo/

 

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!