Juventusi po e transferon ‘perlën’ e gjigantit anglez – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Juventusi po e transferon ‘perlën’ e gjigantit anglez

21:44 | 17 Maj 2018

Shumë media raportuan se Juventusi dëshiron që ta transferoj Hector Bellerinin nga Arsenali.

Por, “Zonja e Vjetër” ka ftohur interesimin për mbrojtësin spanjoll, pasi e dëshiron një tjetër lojtar nga Premier Liga, përcjell ORAinfo.

Juventusi po mendon që në verë ta transferoj mbrojtësin e Manchester United, Matteo Darmian.

Mbrojtësi italian e njeh shumë mirë Serie A-në, pasi në të kaluarën ishte pjesë e Torinos, ndërsa tani e dëshiron Juventusi./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!