Juventusi po e transferon sulmuesin që ka shkëklqyer në këtë sezon – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Juventusi po e transferon sulmuesin që ka shkëklqyer në këtë sezon

20:00 | 16 Maj 2018

Sulmuesi i Vasco da Gama, Paulinho po shkëlqen në këtë sezon.

Sulmuesi 17 vjeçar i Brazilit, është bërë cak i shumë skuadrave të mëdha nga Evropa, andaj në verë ai pritet që ta vazhdoj karrierën këtu.

Related image

Da Gama është pajtuar që ta shet Paulinhon, duke kërkuar plot 30 milionë euro nga shitja e tij, përcjell ORAinfo.

Real Madrid, Barcelona, PSG dhe tani Juventus, janë skuadrat që e duan transferimin e sulmuesit të talentuar./ORAinfo/

Related image

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!