Juventusi po e transferon super-yllin e gjigantit evropian – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Juventusi po e transferon super-yllin e gjigantit evropian

00:00 | 22 Janar 2018

Jack Wilshere megjithatë po largohet nga Arsenali.

Mesfushori anglez thuhej se po nënshkruan kontratë me klubin londinez, por ajo gjë siç duket nuk do të ndodh.

Arsenali ka marr një ofertë tejet befasuese për Jack Wilsheren, pasi Juventusi e dëshiron transferimin  tij në këtë afat, përcjell ORAinfo.

Gjithnjë sipas mediave angleze, “Zonja e Vjetër” është e gatshme që t’i ofroj kontratë katër vjeçare anglezit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!