Juventusi po ia rrëmbjenë super-lojtarin nga dora – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Juventusi po ia rrëmbjenë super-lojtarin nga dora

20:12 | 14 Mars 2018

Juventusi është duke rrezikuar me Emre Canin.

Klubi italian ka kohë që po e kërkon mesfushorin gjerman, andaj në verë do të tentoj transferimin e tij.

Por, Juventusi mund ta humbet Emre Canin, pasi në garë është futur edhe Real Madridi me Bayern Munchenin, përcjell ORAinfo.

Të dy klube evropian janë futur në garë për mesfushorin gjerman, andaj në verë do të jetë një garë e nxehtë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!