Juventusi shkëputet nga Napoli – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Juventusi shkëputet nga Napoli

19:58 | 14 Mars 2018

Juventus ka shënuar fitoren e radhës në Serie A, duke mposhtur Atalantan me rezultat 2:0

Kampioni aktual i Italisë, Juventus ka shënuar fitoren e 12 më radhë në Serie A, duke mposhtur 2:0 Atalantan në Allianz Stadium.

Golat për vendësit i shënuan Gonzalo Higuain dhe Matuidi.

Pas kësaj fitoreje, Juventus forcon vendin e parë më 74 pikë, katër më shumë se sa Napoli në vendin e dytë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!