Ka arritur në Kosovë materiali i flet-votimeve – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
16 °C

Ka arritur në Kosovë materiali i flet-votimeve

17:26 | 12 Tetor 2017

Në orët e pasdites së sotme kanë arritur në Kosovë fletëvotimet për zgjedhjet lokale që priten të mbahen me 22 tetor.

Materiali votues është nisur nga Sllovenia, Kroacia, Mali i Zi, Shqipëria e më pas rreth orës 14:00 në Republikën e Kosovës.

Indeksonline posedon disa fotografi të maunave të parkuar në Depon Qendrore të KQZ-së në Fushë Kosovë.

Ndërsa materiali në fjalë do të ruhen 24 orë nga Njësitet Speciale të Policisë së Kosovës, respektivisht nga policiet e rendit që do të sigurojnë që mos të preken këto flet-votime.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!