Ka gol në ndeshjen Leverkusen – Bayern Munchen – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Ka gol në ndeshjen Leverkusen – Bayern Munchen

21:06 | 12 Janar 2018

Bayern Munich ka kaluar në epërsi ndaj Leverkusenit me golin e shënuar nga Martinez (0-1)

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!