Kaçurrelja e ‘O sa mirë’ niset për në dasmë, me fustan të shkurtë xixa xixa i ‘tranon’ të gjithë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Kaçurrelja e ‘O sa mirë’ niset për në dasmë, me fustan të shkurtë xixa xixa i ‘tranon’ të gjithë

23:12 | 06 Gusht 2018

Emri i saj qarkullon çdo ditë në shtypin rozë.

Arta Elezaj, e njohu me rolin e “Xhakartës” tashmë po gëzon një famë të konsiderueshme falë fizikut të saj, shkruan Kosovarja.
Ajo në Instagram tashmë numëron rreth 80 mijë ndjekës, aty ku mahnitë me paraqitjet e saja seksi nga pushimet verore. Me imazhin e fundit, Arta edhe një herë na dëshmon se sa joshëse është ajo, si dhe tregon edhe stilin e saj unik që ka.

E veshur me fustan të shkurtë vezullues, ajo ekspozon këmbët e gjata si dhe të pasmet bombastike që ajo zotëron.

✨✨✨

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!