Kadri Veseli premton se nga janari do të zbardhen të gjitha rastet e pasluftës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Kadri Veseli premton se nga janari do të zbardhen të gjitha rastet e pasluftës

16:23 | 07 Dhjetor 2017

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka thënë se nga muaji janar do të hapet një proces transparent të cilën do ta iniciojë ai vet për zbardhjen e rasteve të pasluftës.

“Unë Kadri Veseli do të nënshkruajë i pari dhe Grupi Parlamentar i PDK-së dhe të sillen faktet”, ka thënë Veseli, njofton Klan Kosova.

“Kam me vdes por të turpërohem kurrë sepse nuk kam pse, por shumë veta prej juve do të turpëroheni”, ka thënë Veseli, duke iu drejtuar deputetit të Vetëvendosjes, Dardan Molliqaj.

“Kush çka ka bërë të mbajë më shëndet. Kam me iu ngi për gjithçka”, është shprehur ai.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!