Kalimi te Barcelona! Vjen deklarata e ‘çmendur’ e Zidane – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Kalimi te Barcelona! Vjen deklarata e ‘çmendur’ e Zidane

15:00 | 13 Tetor 2017

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është paraqitur para mediave për ndeshjen para Getafe në Coliseum Alfonso Perez, transmeton ORAinfo.

Trajneri francez është dashur t’i përgjigjet të gjitha lajmeve rreth klubit. Bale, Carvajal, Barcelona apo Keylor janë disa nga temat e nxehta të ditëve të fundit.

Trajneri i është përgjigjur thashethemeve për lamtumirën e tij të mundshme ndaj Madridit në fund të sezonit dhe opsionet e një nënshkrimi hipotetik për Barcelonën.

“Unë kam një zemër të bardhë dhe jam këtu sot. Kam luajtur të njëjtën lojë, më pyetën nëse doja të luaja diku tjetër pas Madridit, nuk dua të luaj”, ka thënë trajneri Zidane.

I pyetur për lëndimet , Zidane  ka theksuar

“Nuk ka lëndime dhe kjo është gjëja më e rëndësishme.” Megjithatë, ekziston një listë e të lënduarve që janë lënduar më parë”, ka deklaruar Zidane./ORAinfo/

 

 

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!