Kallashin e çartin në spital, ja çka i bënë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Kallashin e çartin në spital, ja çka i bënë

22:54 | 14 Nëntor 2017

Është valltarja e cila pavarësisht se u largua nga skena, pasioni i saj për vallëzim mbetet i njëjtë.

E kemi parë të butë, të egër, të mërzitur e të buzëqeshur, por edhe të acaruar, gjë që ndodhi edhe sot, por vetëm përmes rrjeteve sociale, shkruan Kosovarja.

Gjatë kohës sa ishte në spital, atë e kishin incizuar kamerat e sigurimit, një gjë kjo e cila kishte acaruar shumë Kallashin. Këtë moment ajo e ka shpërndarë në snapchat, duke i bashkangjitur figurat që tregojnë nervozizmin e saj.

E që vërtetë një gjë të tillë nuk e kishte menduar askush.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!