Kaltrina Mikushnica shtrihet në spital, ja çfarë i ka ndodhur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Kaltrina Mikushnica shtrihet në spital, ja çfarë i ka ndodhur

19:43 | 17 Maj 2018

Kaltrina Mikushnica është ndër moderatoret më të njohura në Kosovë.

Ajo gjitashtu është edhe një femër shumë atraktive, shkruan ORAvip.

Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

E përmes një postimi ne Instagram ajo ka treguar se është e sëmurë dhe po merr një infuzion./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!