Kaltrina Selimi në darkë romantike, vishet e tëra me të kuqe – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Kaltrina Selimi në darkë romantike, vishet e tëra me të kuqe

16:07 | 08 Nëntor 2018

Këngëtarja e njohur Kaltrina Selimi është ndër personat më të dashura për publikun.

Për një kohë të gjatë nuk ishte shumë e pranishme në skenë, por tashmë u rikthye, shkruan ORAinfo.

Ajo sonte ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me një fustan të kuq e shumë interesant.

Kaltrina siç shihet në foto ka dalë në një darkë romantike, ku në mes të tavolinës ka të vendosur një trëndafil. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!