Kaltrina vesh një pallto ‘madhështore’, kaq bukur po i rri asaj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Kaltrina vesh një pallto ‘madhështore’, kaq bukur po i rri asaj

13:10 | 18 Tetor 2018

Kaltrina Mikushnica është ndër moderatoret më të njohura në Kosovë .

Ajo gjitgashtu është edhe një femër shumë atraktive, shkruan ORAinfo.

Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një pallto shumë të bukur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!