Kamarieri i bën një surprizë të papritur Norës, i shkruan… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Kamarieri i bën një surprizë të papritur Norës, i shkruan…

19:01 | 21 Maj 2018

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të popullarizuara të publikut kosovar.

Familja e saj është në qendër të vëmendjes mediative dhe vazhdimisht përfolen, përcjell ORAvip.

Renee u bë edhe më e komentuar se vetë nëna e saj e famshme.

Atë tanimë të gjithë e njohin, e për më tepër një kamariër e ka befasuar Norën duke ia shkruar emrin e saj në filxhan të kafesë.

Nora këtë surprizë të ëmëbël e të papritur e ka ndarë edhe me ndjekësit e saj./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!