Kane e shokon Juven..! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Kane e shokon Juven..!

21:24 | 13 Shkurt 2018

Tottehamit ka arritur që ta ngushtojë rezultatin në 2-1, ndaj Juves me golin e shënuar nga Kane në minutën e 35  përcjell ORAinfo.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!