Kaplohet nga flaka një veturë në autostradën Prishtinë-Ferizaj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Kaplohet nga flaka një veturë në autostradën Prishtinë-Ferizaj

11:26 | 13 Qershor 2018

Një veturë është përfshirë nga zjarri para disa minutash në autostradën Prishtinë-Ferizaj.

Sipas një lexuesi nga incidenti nuk ka të lënduar vetëm dëme materiale, shkruan indeksonline

Ekipet policore dhe ato mjekësore me të marr informatën kanë dal në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!