Kaplohet nga flaka një veturë në “Rrugën e Kombit” – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Kaplohet nga flaka një veturë në “Rrugën e Kombit”

16:37 | 21 Maj 2018

Një veturë është djegur tërësisht në autostradën “Rruga e Kombit”, në Shqipëri.

Sipas pamjeve të siguruara nga Indeksonline, shihen se në vendin e ngjarjes kanë dalë edhe zjarrfikësit të cilët e kanë lokalizuar zjarrin.

Nuk dihet shkaku i djegies së kësaj veture, ashtu siç nuk dihet ende nëse ka të lënduar apo jo nga ky rast.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!