Kaq baba i kujdesshëm është Miloti, kështu e pastron vajzën e tij – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Kaq baba i kujdesshëm është Miloti, kështu e pastron vajzën e tij

14:09 | 30 Prill 2018

Milot Binaku është ish-i dashuri i këngëtares së njohur kosovare, Genta Ismaili.

Ai tashmë është i martuar dhe ka një vajzë, shkruan ORAinfo.

Miloti është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ai ka publikuar një fotografi përmes së cilës tregon se po e pastron vajzën e tij./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!